Współpraca

M4B i BIZERBA łączą siły w strategicznej współpracy!

Jest nam niezwykle miło ogłosić, że M4B S.A., czołowy polski producent rozwiązań Digital Signage, Self-checkout i Self-service, oraz Bizerba Polska Sp. z o.o., globalny lider w technologii ważenia i etykietowania, nawiązują strategiczną współpracę partnerską!

Co nas łączy?

Naszym celem jest integracja naszych innowacyjnych rozwiązań, aby dostarczyć kompleksowe i zrównoważone systemy obsługi klienta dla branży detalicznej.

Co to oznacza dla naszych klientów?

Precyzja i niezawodność: Bizerba Polska Sp z o o, od lat znana z najwyższych standardów w technologii ważenia, wnosi do partnerstwa swoje zaawansowane technologie.

Innowacja i nowoczesność: M4B przoduje w transformacji sektora detalicznego dzięki nowoczesnym kasom samoobsługowym, które optymalizują procesy zakupowe i podnoszą jakość obsługi.

Na co możecie liczyć?

Nasza współpraca to liczne innowacje produktowe i wspólne projekty, które odpowiedzą na dynamicznie rosnące potrzeby rynku samoobsługowego.

Śledźcie nasze profile, aby być na bieżąco z naszymi najnowszymi projektami!

Zainstalowanych wyświetlaczy
25000+
Zainstalowanych kiosków
3500+
Lokalizacji na całym świecie
6000+

Możesz nam zaufać bo jesteśmy pewnym, zaufanym partnerem. Wyróżniamy się tym, że sami projektujemy i produkujemy nasze produkty.
Skala naszego działania daje Ci pewność i stabilność rozwiązań. Ciągły rozwój i pozycja lidera, pozwala naszym klientom wyprzedzać ich konkurencję.

Punkty usługowe Muzea Banki i finanse Biura Sklepy i supermarkety Centra handlowe Kina Gastronomia