Nasze wdrożenia

Nowy wymiar doznań
i najciekawsza lekcja historii zarazem.

Wave M4B oferuje piękną prezentację „Panoramy Racławickiej”. Innowacyjny Videowall pięknie i wiernie opowie historię. Muzeum Narodowe we Wrocławiu zyskało unikatową w skali światowej prezentację najważniejszych wydarzeń historycznych w Polsce. Bezszwowy ekran o długości 24 metrów, w połączeniu z doskonałym dźwiękiem, to unikatowe doznania sensoryczne.

Przedstawiamy rozwiązanie, które samo w sobie jest dziełem nowoczesnej inżynierii technologicznej oraz animacji komputerowej.

Oto przepotężny system emisji, który na długie lata pozostanie w pamięci turystów z Polski i zagranicy. To również nowa wizytówka Wrocławia będąca mostem między sztuką, a służącą jej technologią.

Zakrzywiony ekran prezentujący sylwetki w rzeczywistym rozmiarze uatrakcyjnia i ułatwia przyswajanie informacji. To rozwiązanie wykorzystywane od wielu lat m.in. przez największe newsroomy telewizyjne świata.

Dzięki „ścianie” LED widzowie dostrzegają więcej, zyskując nowe wrażenia sensoryczne.

Jako M4B stanęliśmy przed wyzwaniem dostarczenia „wehikułu czasu”, który pokaże działa sztuki oraz przeniesie zwiedzającego na pole bitwy. Z tego zadania wywiązaliśmy się wzorowo.

Let’s LED! Najważniejsze atrybuty technologii Smart LED

Mniej prądu i więcej wrażeń

Na wall złożyło się XX ekranów w technologii Energy+, co oznacza nawet trzykrotnie niższy pobór prądu, niż rozwiązania konkurencyjne. Mniej energii to niższa emisja ciepła, więc Zamawiający oszczędza również na mocy klimatyzacji.

Technologia Pure Black

Niesamowite wrażenia dzięki wiernemu odwzorowaniu rzeczywistości. Niezrównany kontrast i czerń wyzwalają rzadko spotykaną głębię kolorów. Wysoka częstotliwość odświeżania jest gwarancją skupienia uwagi odwiedzających – nawet w dużych i rozproszonych grupach.

Przepotężny Wave

Dzięki zaawansowanemu systemowi zarządzania treścią (CMS), w chmurze, możliwe jest sterowanie tysiącami ekranów na raz. To prawdziwy Bóg emisji. Czołówka najbardziej zaawansowanych systemów Digital Signage na rynku.

Na finalny czas złożyło się:

4
lata przygotowywania i realizacji projektu
12
miesięcy pracy nad scenariuszem i merytoryką spektaklu
6500
Godzin pracy artystów grafików, animatorów, programistów unity z Polski i Europy

Firma M4B nie tylko dostarczyła innowacyjny videowall, ale stanowiła solidne partnerstwo w kwestii infrastruktury technologicznej.

Zainstalowanych wyświetlaczy
25000+
Zainstalowanych kiosków
3500+
Lokalizacji na całym świecie
6000+

Możesz nam zaufać bo jesteśmy pewnym, zaufanym partnerem. Wyróżniamy się tym, że sami projektujemy i produkujemy nasze produkty.
Skala naszego działania daje Ci pewność i stabilność rozwiązań. Ciągły rozwój i pozycja lidera, pozwala naszym klientom wyprzedzać ich konkurencję.

Punkty usługowe Muzea Banki i finanse Biura Sklepy i supermarkety Centra handlowe Kina Gastronomia