Digital Signage - System zintegrowanej komunikacji w miejscu sprzedaży

Poznaj WALL

Odkryj ogromy potencjał Digital Signage z systemem WAVE

Oprogramowanie WAVE to kompleksowe zarządzenie treściami wideo wyświetlanymi w miejscach sprzedaży, sieciach restauracji czy w miejscach użyteczności publicznej.

Sprzedaż
- cyfrowe menuboardy

W restauracjach doskonale sprawdza się system ekranów LCD, na których wyświetlane są menu produktów. Możemy wyświetlać ten sam komunikat w całej sieci restauracji, ale możemy też różnicować go w różnych lokalizacjach: inne treści pojawią się rano, gdy klienci szukają śniadania, a inne w porze obiadu. W zasadzie to od nas zależy, co, gdzie i kiedy będzie widoczne dla konsumentów. To niesamowity potencjał optymalizacji sprzedaży i polityki cenowej w czasie rzeczywistym.

Digital Signage - najlepszy sposób na marketing

Nikomu nie trzeba tłumaczyć, że treści wideo wyświetlane w miejscu sprzedaży na ekranach LED to dużo atrakcyjniejsze rozwiązanie niż materiały drukowane. Dzięki centralnemu zarządzaniu WAVE mamy możliwość dowolnego programowania harmonogramu przekazywanych treści.

SPÓJNY PRZEKAZ – WIĘCEJ KLIENTÓW
Jeśli w telewizji lub Internecie trwa kampania reklamowa danego produktu, te same lub podobne wizualnie treści można wyświetlić na witrynach w miejscach jego sprzedaży. Konsumenci zaznajomieni z kampanią w innych mediach na pewno zwrócą na to uwagę i chętniej wejdą do sklepu, co potencjalnie zwiększa sprzedaż i zysk oraz jest szczególnie istotne w budowaniu sprzedaży OMNICHANNEL.

Kultura i informacja

Różnorodne systemy ekranów do wyświetlania treści w połączeniu z oprogramowaniem to kompletne rozwiązanie, by używać najnowszych technologii multimedialnych w służbie kultury. Nasze systemy działają w muzeach i galeriach, gdzie poszerzają i uatrakcyjniają doświadczenie widzów.

System Digital Signage M4B doskonale sprawdzi się także w przestrzeni publicznej, gdzie może pełnić funkcje informacyjne.

Znajdzie zastosowanie także w firmach, w których wyświetlana treść może się codziennie zmieniać i przekazywać pracownikom użyteczne informacje, na przykład o nadchodzących szkoleniach czy nowych procedurach obowiązujących w firmie.

Sprawdzony przez wielu

Nasze rozwiązania od lat instalujemy w Kinach, Muzeach, Galeriach. Sprawdziliśmy je w działaniu, pokonaliśmy wiele wyzwań i znamy ogromny potencjał, który za sobą niosą. Skontaktuj się z nami, a wspólnie możemy stworzyć zupełnie nowe doświadczenie dla osób odwiedzających Twoją przestrzeń.

LCD technology

WALL LCD - dla punktów handlowych, restauracji, i obiektów użyteczności publicznej gdzie potrzebne są ekrany o przekątnej poniżej 100 cali.

W naszych realizacjach stosujemy ekrany produkowane przez naszego partnera HISENSE. Wspólnie wypracowane rozwiązanie pozwala instalować system WAVE bezpośrednio na monitorach LCD, bez konieczności stosowania dodatkowych komponentów. W konsekwencji cała instalacja jest niezmiernie prosta, bezawaryjna i dużo tańsza.

Nasza oferta monitorów zawiera bardzo szeroki zakres rozmiarów ekranów od 32” do 105”, jasności paneli od 500 do 3000 nitów. W zależności od potrzeb oferujemy monitory przystosowane do bezawaryjnej pracy w różnych środowiskach od kategorii INDOOR, poprzez SEMI OUTDOOR, do OUTDOOR.

LED technology

WALL LED - Dla obiektów handlowych i obiektów użyteczności publicznej gdzie potrzebne są jasne, energooszczędne ekrany o absolutnie dowolnej wielkości.

EKRANY LED
Wszystkie rozwiązania są współprojektowane i współprodukowane przez M4B. Dzięki temu mamy wyjątkową możliwość budowania niemalże dowolnych formatów ekranów o parametrach technicznych dopasowanych do indywidualnych potrzeb projektu.

PURE BLACK

Dzięki tej technologii możesz wyświetlać treści o wyjątkowo wysokiej jakości.

Bardzo duży kontrast, nasycenie barw, z wysokim współczynnikiem czerni. M4B spełni nawet najwyższe Twoje standardy. Porozmawiaj z nami o rozwiązaniach dla Twojego biznesu.

ENERGY+

W naszych Monitorach LED ENERGY+ stosujemy panele o wyjątkowo niskim zużyciu energii i niskiej emisji ciepła. Oba te parametry pozwalają uzyskać bardzo niskie koszty eksploatacji systemu. Jest to niezmiernie istotne w dobie coraz powszechniejszego dbania o środowisko oraz przy rosnących nieustannie cenach energii.

Dynamiczne zarządzanie komunikacją

Ekrany i system do zarządzania treścią wideo rewolucjonizuje przestrzeń handlową. Teraz można nie tylko wyświetlać treści, ale wyświetlane komunikaty różnicować w zależności od miejscowości, punktu handlowego, pory dnia czy nawet godziny. Przecież każdy punkt handlowy jest inny. Inni klienci odwiedzają te same lokalizacje rano, inni wieczorem, ich zachowania są inne w zależności od miasta czy pory roku. Do tej pory było to poważnym wyzwaniem dla właścicieli. Na szczęście ten czas już minął.

już teraz obsługuje
miliony klientów

Zainstalowanych wyświetlaczy
25000+
Zainstalowanych kiosków
3500+
Lokalizacji na całym świecie
6000+