Relacje inwestorskie

Cześć, jesteśmy M4B i uwielbiamy nowoczesne technologie!

Możesz nam zaufać bo jesteśmy pewnym, zaufanym partnerem. Wyróżniamy się tym, że sami projektujemy i produkujemy nasze produkty.

Skala naszego działania daje Ci pewność i stabilność rozwiązań. Ciągły rozwój i pozycja lidera, pozwala naszym klientom wyprzedzać ich konkurencję.

M4B PHYGITAL=Physical + digital​
Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą kompleksowych rozwiązań w zakresie Digital Signage, Self-checkout i Self-ordering kiosków w Polsce. ​

Współpracujemy z międzynarodowymi i lokalnymi markami i firmami. Jesteśmy silnie obecni w Europie, ale naszym celem jest obecność na całym świecie bezpośrednio lub poprzez sieć naszych partnerów.​

Projektujemy, prototypujemy, produkujemy, instalujemy nasze urządzenia, tworzymy aplikacje frontendowe i rozwiązania backendowe, wspieramy ich działanie umowami SLA i innymi usługami.​

Nasza Historia

2004

Wtedy wszystko się zaczęło. Wkraczamy na wschodzący rynek rozwiązań mobilnych dla wsparcia biznesu.

2007

Od 2007 roku koncentrujemy się na dynamicznie rozwijającym się rynku Self Order, Self Checkout oraz DOOH (Digital Signage).

2011

Od 2011 roku jesteśmy notowani na giełdzie New Connect (prowadzonej przez GPW w Warszawie).

2019

W 2019 roku sprzedaliśmy ponad 1000 kiosków samoobsługowych, wdrożyliśmy ponad 20 tys. m² wyświetlaczy LED oraz ponad 30 tys. wyświetlaczy na platformie WAVE.

2021+

W nadchodzących latach zamierzamy kontynuować naszą globalną ekspansję, dostarczając światowej klasy, innowacyjne rozwiązania.

Nasz Zespół

Najlepsi specjaliści i inżynierowie. Pasjonaci, którzy z uśmiechem wprowadzają biznes naszych klientów na wyższy poziom. Myślimy przyszłościowo; uwielbiamy kreować innowacje łączone z użytecznością i estetyką. Tworzenie rozwiązań, badanie zachowań klientów oraz ich satysfakcja, to coś co nas napędza do jeszcze intensywniejszej pracy.

Inwestorzy

Nasza firma to 100% kapitału krajowego. Z dumą mówimy, że M4B jest Made in Poland, Made in Europe. Projektowanie i produkcja naszych innowacji odbywa się w Polsce i również tutaj zatrudniamy wybitną kadrę. Inwestujemy w ludzi i w technologię.

Prezes Zarządu

Prezesem Spółki M4B od 2005 roku jest Jarosław Leśniewski. Absolwent Wydziału Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie. Wyróżnia go innowacyjne podejście, otwartość na zmiany oraz umysł inżyniera.

Dzięki tym atrybutom zbudował przedsiębiorstwo będące wiodącym producentem rozwiązań w obszarach: DOOH (Digital Signage), Self Checkout, i Self Order – na świecie.

M4B - rozwiązania dla biznesu i nowoczesne technologie

M4B to polska firma dostarczająca najlepsze i innowacyjne rozwiązania technologiczne dla Handlu i usług. Wiemy, jak ważny jest rozwój biznesu dla każdego przedsiębiorcy, dlatego projektując nasze rozwiązania, wychodzimy naprzeciw indywidualnym potrzebom. Nasza firma sama projektuje i produkuje urządzenia, dostosowując je do specyficznych potrzeb klienta i branży, w jakiej działa. Jesteśmy na rynku od 2004 roku, a jakość oferowanych przez nas rozwiązań dla biznesu, nowoczesna technologia i kompleksowe usługi zapewniły nam pozycję lidera na polskim rynku.

Stawiamy na nowoczesne technologie

Rozwiązania dla handlu i usług, jakie oferujemy, wykorzystują nowoczesną technologię, którą łączymy z funkcjonalnością, wysoką jakością i estetyką wykonania. Naszym celem jest optymalizacja pracy każdego biznesu i satysfakcja klientów. Nowoczesne technologie informatyczne, rynek Self Order, Self Checkout oraz (Digital Signage) to obszary, w których prężnie działamy już od 2007 roku. Dokładamy wszelkich starań, by klienci chętnie korzystali z wygodnego i prostego w obsłudze systemu składania zamówień i robienia zakupów, a przedsiębiorca mógł lepiej zarządzać asortymentem, kampaniami, monitorować transakcje i odnotować zwiększone przychody.

Kioski samoobsługowe
Jedną z najważniejszych gałęzi naszej działalności są kioski samoobsługowe. To urządzenia, które w dużej mierze automatyzują i przyspieszają proces zamawiania. Są dużym ułatwieniem dla klienta, dla którego proces zamawiania staje się szybki, łatwy i bezpieczny. Z perspektywy przedsiębiorcy natomiast optymalizują procesy i generują spore oszczędności.

Kasy samoobsługowe
Nowoczesne technologie wykorzystujemy również, oferując nowoczesne rozwiązania dla sklepów. Chodzi tu przede wszystkim o kasy samoobsługowe, które w ostatnich latach zrewolucjonizowały kwestię zakupów. Dzięki nim klienci nie muszą tracić czasu na stanie w kolejkach, a personel sklepu może zająć się wykładaniem towaru, porządkowaniem stoisk czy doradztwem.

Digital Signage
System Digital Signage umożliwia wyświetlanie treści na różnych rozmiarów monitorach LCD oraz LED. Mogą to być treści reklamowe, menu w restauracjach bądź materiały informacyjne. Treści mogą się zmieniać w zależności od pory dnia, dodatkowo wyświetlają się w znakomitej jakości, przyciągając uwagę znacznie bardziej niż nawet najlepsza ulotka drukowana. Są także rozwiązaniem bardziej ekonomicznym.

Oferujemy personalizację urządzenia

Wyróżnia nas to, że sami projektujemy i wykonujemy nasze urządzenia. Dzięki temu możemy zaoferować Ci produkt zaprojektowany tak, aby całkowicie odpowiadał na Twoje potrzeby. Sam zdecydujesz o sposobie montażu, wielkości urządzenia, ekranu, dobierzesz design i kolor obudowy, terminal i drukarkę oraz skaner lub czytnik kodów kreskowych, a my z wybranych elementów skonstruujemy niezawodne urządzenie. Nasi profesjonalni doradcy będą Ci towarzyszyć od chwili projektowania aż do momentu, gdy urządzenie jest zainstalowane, sprawdzone, odpowiednio skonfigurowane, zintegrowane i gotowe do użytku. Długi czas gwarancji, serwis posprzedażowy oraz możliwa konsultacja z naszymi specjalistami dają poczucie bezpieczeństwa pod każdym względem.

Zainstalowanych wyświetlaczy
25000+
Zainstalowanych kiosków
3500+
Lokalizacji na całym świecie
6000+