O nas

Współczesny świat wymaga najnowocześniejszych rozwiązań. 

Sprawiamy, że biznes i zakupy stają się przyjemnością. Dzięki naszym technologiom kreujemy niespotykane dotąd wrażenia (Customer Experience), skutkujące dynamicznym rozwojem biznesu. Nasze technologie wzmacniają i optymalizują procesy sprzedażowe.

Nasza Historia

2004
Wtedy wszystko się zaczęło. Wkraczamy na wschodzący rynek rozwiązań mobilnych dla wsparcia biznesu
2007
Od 2007 roku koncentrujemy się na dynamicznie rozwijającym się rynku Self Order, Self Checkout oraz DOOH (Digital Signage)
2011
Od 2011 roku jesteśmy notowani na giełdzie New Connect (prowadzonej przez GPW w Warszawie)
2019
W 2019 roku sprzedaliśmy ponad 1000 kiosków samoobsługowych, wdrożyliśmy ponad 20 tys. m² wyświetlaczy LED oraz ponad 30 tys. wyświetlaczy na platformie WAVE.
2021+
W nadchodzących latach zamierzamy kontynuować naszą globalną ekspansję, dostarczając światowej klasy, innowacyjne rozwiązania.

Nasza Misja

Wierzymy, że zakupy powinny być przyjemnością, więc nasze działania koncentrują się na usuwaniu barier i tworzeniu nowych, pozytywnych doświadczeń. Wprowadzamy retail na wyższy poziom oferując innowacje dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Nasz Zespół

Najlepsi specjaliści i inżynierowie. Pasjonaci, którzy z uśmiechem wprowadzają biznes naszych klientów na wyższy poziom. Myślimy przyszłościowo; uwielbiamy kreować innowacje łączone z użytecznością i estetyką. Tworzenie rozwiązań, badanie zachowań klientów oraz ich satysfakcja, to coś co nas napędza do jeszcze intensywniejszej pracy.

Inwestorzy

Nasza firma to 100% kapitału krajowego. Z dumą mówimy, że M4B jest Made in Poland, Made in Europe. Projektowanie i produkcja naszych innowacji odbywa się w Polsce i również tutaj zatrudniamy wybitną kadrę. Inwestujemy w ludzi i w technologię.

Prezes Zarządu

Prezesem Spółki M4B od 2005 roku jest Jarosław Leśniewski. Absolwent Wydziału Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie. Wyróżnia go innowacyjne podejście, otwartość na zmiany oraz umysł inżyniera. Dzięki tym atrybutom zbudował przedsiębiorstwo będące wiodącym producentem rozwiązań w obszarach: DOOH (Digital Signage), Self Checkout, i Self Order – na świecie.