Relacje inwestorskie

Cześć, jesteśmy M4B

Możesz nam zaufać bo jesteśmy pewnym, zaufanym partnerem. Wyróżniamy się tym, że sami projektujemy i produkujemy nasze produkty.

Skala naszego działania daje Ci pewność i stabilność rozwiązań. Ciągły rozwój i pozycja lidera, pozwala naszym klientom wyprzedzać ich konkurencję.

Nasza Historia

2004

Wtedy wszystko się zaczęło. Wkraczamy na wschodzący rynek rozwiązań mobilnych dla wsparcia biznesu.

2007

Od 2007 roku koncentrujemy się na dynamicznie rozwijającym się rynku Self Order, Self Checkout oraz DOOH (Digital Signage).

2011

Od 2011 roku jesteśmy notowani na giełdzie New Connect (prowadzonej przez GPW w Warszawie).

2019

W 2019 roku sprzedaliśmy ponad 1000 kiosków samoobsługowych, wdrożyliśmy ponad 20 tys. m² wyświetlaczy LED oraz ponad 30 tys. wyświetlaczy na platformie WAVE.

2021+

W nadchodzących latach zamierzamy kontynuować naszą globalną ekspansję, dostarczając światowej klasy, innowacyjne rozwiązania.

Nasz Zespół

Najlepsi specjaliści i inżynierowie. Pasjonaci, którzy z uśmiechem wprowadzają biznes naszych klientów na wyższy poziom. Myślimy przyszłościowo; uwielbiamy kreować innowacje łączone z użytecznością i estetyką. Tworzenie rozwiązań, badanie zachowań klientów oraz ich satysfakcja, to coś co nas napędza do jeszcze intensywniejszej pracy.

Inwestorzy

Nasza firma to 100% kapitału krajowego. Z dumą mówimy, że M4B jest Made in Poland, Made in Europe. Projektowanie i produkcja naszych innowacji odbywa się w Polsce i również tutaj zatrudniamy wybitną kadrę. Inwestujemy w ludzi i w technologię.

Prezes Zarządu

Prezesem Spółki M4B od 2005 roku jest Jarosław Leśniewski. Absolwent Wydziału Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie. Wyróżnia go innowacyjne podejście, otwartość na zmiany oraz umysł inżyniera.

Dzięki tym atrybutom zbudował przedsiębiorstwo będące wiodącym producentem rozwiązań w obszarach: DOOH (Digital Signage), Self Checkout, i Self Order – na świecie.

Zainstalowanych wyświetlaczy
25000+
Zainstalowanych kiosków
3500+
Lokalizacji na całym świecie
6000+