Samoobsługowe biletomaty MOVE

Już nie musisz stać w kolejce do kasy,
biletomaty MOVE oszczędzają Twój czas.

Poznaj MOVE

Automaty biletowe MOVE skracają̨ czas potrzebny na zakup biletów, zmniejszają̨ kolejki do kas dworcowych i usprawniają̨ ruch pasażerski, dzięki czemu podnoszą̨ komfort podróżowania kolejami.

Samoobsługowy biletomat MOVE S320

MOVE S320 to samoobsługowy biletomat stacjonarny przeznaczony do użytku w zamkniętych przestrzeniach dworców kolejowych, wyposażony w duży i czytelny 32-calowy ekran.

MOVE S320 – zalety i korzyści

Prosta, zgrabna, elegancka w formie obudowa biletomatu zajmuje bardzo mało miejsca i łatwo komponuje się z każdym wystrojem hali dworcowej – zarówno nowoczesnym, jak i klasycznym.

Urządzenie jest dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Wszystkie elementy potrzebne do zakupu biletów pozostają̨ także w zasięgu osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Przycisk „Call Center” wywołuje połączenie z centrum obsługi i wsparcia klientów w trybie telekonferencyjnym.

Obsługa głosowa umożliwia zakup biletów osobom niewidomym i słabowidzącym.

Samoobsługowy biletomat model M215

MOVE M215 to samoobsługowy biletomat przeznaczony do zakupu biletów w pociągu. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie zdążyli kupić biletów przed podróżą.

Prosta, zgrabna, elegancka w formie obudowa biletomatu zajmuje bardzo mało miejsca i idealnie komponuje się z wnętrzem wagonu. Jest też niezmiernie odporna na uszkodzenia mechaniczne. Automat został wyposażony w wandaloodporny ekran dotykowy 21,5” z powłoką antybakteryjną oraz antyrefleksyjną. Biletomat umożliwia sprawne i bezpieczne wykonanie transakcji płatniczych, w tym transakcji wymagających zatwierdzenia kodem PIN.

Samoobsługowy biletomat model E320

MOVE E320 to samoobsługowy biletomat stacjonarny przeznaczony do użytku w przestrzeniach zewnętrznych.

Ten model wyróżnia się konstrukcją, która czyni go bardzo odpornym na czynniki zewnętrzne. Specjalny system regulacji temperatury, składający się z wentylatorów i grzałek, zapobiega kondensacji pary wodnej i utrzymuje odpowiednią temperaturę wewnątrz urządzenia. Wyjątkowa szczelność obudowy chroni podzespoły pracujące w środku. Biletomat jest też wyposażony w czytnik kart miejskich.

Przycisk „Call Center” wywołuje połączenie z centrum obsługi i wsparcia klientów w trybie telekonferencyjnym. Obsługa głosowa umożliwia zakup biletów osobom niewidomym i słabowidzącym.

Jakość, trwałość, wydajność

Wszystkie nasze biletomaty wyróżniają się jakością. Są zaprojektowane do pracy ciągłej. W każdym z modeli zastosowaliśmy przemysłowe podzespoły dopasowane do miejsca pracy. Urządzenia, które nie pracują na zewnątrz, wyposażone są w pasywny system chłodzenia, a to znacząco optymalizuje koszty użytkowania. Specjalny podwójny system drukarek zapewnia ciągłość pracy urządzenia nawet wtedy, gdy kończy się papier. Wszystkie ekrany i terminale płatnicze są wandaloodporne.

Biletomaty są niezwykle ergonomiczne i intuicyjne w obsłudze. Pasażer jest prowadzony krok po kroku przez cały proces sprzedażowy. Wszystkie urządzenia są kompatybilne z oprogramowaniem firmy AVISTA, ale dajemy także możliwość konfiguracji urządzenia z innym systemem.