Rządzisz.
Oto CMS przyszłości
Wave 2.0

Prosty i intuicyjny Zarządzany w chmurze Wszechstronny i dokładny

Doskonały interfejs WAVE sprawia, że Twój przekaz jest zawsze na fali. Zarządzanie mediami w złożonej sieci nigdy dotąd nie było takie proste i efektywne.
Unikalna funkcjonalność w tym real time monitoring pozwala dostarczyć treść wszędzie tam gdzie jest potrzebna w tym momencie.

MOC(ny) CMS

WAVE Software zarządza siecią ekranów. Dzięki niemu informacje są zawsze aktualne i wyglądają doskonale. Real Time marketing – sprawdź jak możesz wykorzystać Wave aby podać treść w momencie w którym „oczekuje” jej klient.

Przez CMS do serca

Twoja kre-akcja nie będzie musiała się przebijać. Bo nie będzie miała sobie równych.

Marketing poziom Master

Oprogramowanie wzmacnia biznes w wielu sektorach rynku i znajduje zastosowania we wszystkich dużych obiektach wymagających skupienia uwagi na komunikacji wizualnej.

Doskonała synchronizacja

Dzięki WAVE 2.0 Professional masz dwie metody koordynacji treści:
1. W oparciu o GTM
2. W oparciu o Multicast w sieci lokalnej.
Jeżeli ekrany emitują to samo – zostaną dostrojone automatycznie

Inteligentne bezpieczeństwo

Komunikacja pomiędzy użytkownikiem a serwerem oparta jest na standardzie SSL/TLS. Każdy zarejestrowany użytkownik otrzyma dostęp za pośrednictwem pary UUID (identyfikator urządzenia) i unikatowego hasła generowanego automatycznie.

Panujesz nad wszystkim

Zarządzanie setkami plików o różnych nazwach na tysiącach ekranów to wyzwanie. Nie dla Ciebie, gdy masz Wave 2.0 Professional.